Extra Paragraph Types - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Double
kn: ಎರಡುಪಟ್ಟು

en: Inset
kn: ಒಳಜೋಡಿಸಿದ

en: Other Settings
kn: ಇತರೆ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
