Extra Paragraph Types - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Custom
eo: Propra

en: Medium
eo: Medio

en: Hidden
eo: Kaŝita
