Extra Paragraph Types - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Bottom
bg: Дъно

en: Hidden
bg: Скрит

en: Right
bg: Дясно
