Extra Paragraph Types - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
