Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (19 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Medium
el: Μέσο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Double
el: Διπλάσιο

en: About
el: Περί

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Additional CSS classes
el: Επιπρόσθετες κλάσεις CSS
