Extra Paragraph Types - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Left
hy: Ձախ
