Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Width
mr: लांबी

en: Colors
mr: रंग
