Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Border
vi: Biên

en: Loop
vi: Lặp

en: Background color
vi: Màu nền

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: No repeat
vi: Không lặp lại

en: Double
vi: Đôi

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: About
vi: Giới thiệu

en: Margin
vi: Lề

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Mute
vi: Tắt

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển

en: Extra Large
vi: Rất lớn

en: Select Color
vi: Chọn màu

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
