Extra Paragraph Types - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Medium
hi: माध्यम

en: Colors
hi: रंग

en: Border
hi: बॉर्डर

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Border Color
hi: बॉर्डर का  रंग

en: About
hi: के बारे में
