Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (30 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Colors
da: Farver

en: Border
da: Ramme

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Repeat
da: Gentag

en: Hidden
da: Skjult

en: Default width
da: Standardbredde

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Double
da: Dobbelt

en: Dotted
da: Prikket

en: Dashed
da: Stiplet

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Groove
da: Fordybning

en: Ridge
da: Højderyg

en: Inset
da: Forsænket

en: Outset
da: Hævet

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: About
da: Om

en: Inherit
da: Arv

en: Additional CSS classes
da: Yderligere CSS-klasser
