Extra Paragraph Types - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Mute
ug: ئاۋازسىز
