Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Border
ca: Vora

en: Loop
ca: Bucle

en: Background color
ca: Color de fons

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Hidden
ca: Ocult

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Double
ca: Doble

en: Solid
ca: Sòlid

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls

en: Inherit
ca: Hereta

en: Additional CSS classes
ca: Classes CSS addicionals
