Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Border
eu: Ertza

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Inherit
eu: Heredatua
