Extra Paragraph Types - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Bottom
ms: Bawah

en: Custom
ms: Tersuai

en: Width
ms: Kelebaran

en: Medium
ms: Sederhana

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: About
ms: Perihal
