Extra Paragraph Types - en to my translation catalogue (15 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: About
my: အကြောင်း
