Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Top
fr: Haut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Bottom
fr: Bas

en: Width
fr: Largeur

en: Colors
fr: Couleurs

en: Border
fr: Bordure

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Repeat
fr: Répéter

en: Padding
fr: Remplissage

en: Hidden
fr: Caché

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: No repeat
fr: Aucune répétition

en: Dotted
fr: Pointillé

en: Dashed
fr: En tirets

en: Solid
fr: Solide

en: Groove
fr: En creux

en: Ridge
fr: En saillie

en: Inset
fr: Insérer

en: Outset
fr: Début

en: About
fr: À propos

en: Margin
fr: Marge

en: Inherit
fr: Hériter

en: Cover
fr: Couverture

en: Container Width
fr: Largeur du conteneur

en: Select Color
fr: Choisir une couleur

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Mobile breakpoint
fr: Point de rupture (breakpoint) mobile

en: Not created
fr: Non créé
