Extra Paragraph Types - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
