Extra Paragraph Types - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Width
cy: Lled

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Inherit
cy: Etifeddu
