Extra Paragraph Types - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Colors
gl: Cores

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Repeat
gl: Repetir

en: Hidden
gl: Oculto

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Inherit
gl: Herdar
