Extra Paragraph Types - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Border
oc: Bordadura

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Repeat
oc: Repetir

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Hidden
oc: Amagat

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Groove
oc: En cròs

en: Ridge
oc: En saillie

en: Inset
oc: Inserir

en: About
oc: A prepaus

en: Inherit
oc: Ereitar
