Extra Paragraph Types - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்
