Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Medium
sv: Mellan

en: Colors
sv: Färger

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Hidden
sv: Dold

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Inherit
sv: Ärv

en: Cover
sv: Täcka

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
