Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: Light
ru: Светлая

en: Styles
ru: Стили

en: Dark
ru: Темный
