Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre
