Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Styles
lv: Stili
