Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Default
sv: Förvald

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Minutes
sv: Minuter

en: Light
sv: Ljust

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Dark
sv: Mörkt

en: Countdown date
sv: Datum för nedräkning
