Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Default
ca: Per defecte

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Light
ca: Clar

en: Styles
ca: Estils

en: Dark
ca: Fosc
