Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Light
nl: Licht

en: Styles
nl: Stijlen

en: Dark
nl: Donker
