Extra Paragraph Types - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Light
pl: Jasny

en: Styles
pl: Style

en: Dark
pl: Ciemny
