Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: Styles
tr: Biçemler
