Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Light
uk: Світла

en: Styles
uk: Стилі

en: Dark
uk: Темний
