Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
