Extra Paragraph Types - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Description
bg: Описание

en: Number
bg: Число

en: Text
bg: Текст

en: Duration
bg: Период
