Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Description
lt: Aprašymas

en: Number
lt: Skaičius

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Duration
lt: Laikas

en: About
lt: Apie

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta
