Extra Paragraph Types - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
