Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Number
cs: Číslo

en: Icon
cs: Ikona

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Duration
cs: Trvání

en: About
cs: Popis

en: Number of decimal places
cs: Počet desetiných míst

en: Styles
cs: Styly
