Extra Paragraph Types - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
