Extra Paragraph Types - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Description
mn: Тайлбар

en: Number
mn: Дугаар

en: Text
mn: Текст
