Extra Paragraph Types - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Description
ku: دەربارە

en: Number
ku: ژمارە

en: Text
ku: دەق

en: About
ku: دەربارە
