Extra Paragraph Types - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Description
bs: Opis

en: Number
bs: Broj

en: Text
bs: Tekst
