Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Number
fr: Nombre

en: Icon
fr: Icône

en: Text
fr: Texte

en: Separator
fr: Séparateur

en: Duration
fr: Durée

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Number of decimal places
fr: Nombre de décimales

en: Not created
fr: Non créé
