Extra Paragraph Types - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Description
af: Beskrywing

en: Number
af: Getal
