Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Number
da: Antal

en: Icon
da: Ikon

en: Text
da: Tekst

en: Separator
da: Skilletegn

en: Duration
da: Varighed

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Number of decimal places
da: Antal decimaler
