Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Description
et: Kirjeldus

en: Icon
et: Ikoon

en: Text
et: Tekst

en: Separator
et: Eraldaja

en: Duration
et: Kestus

en: About
et: Programmist

en: Number of decimal places
et: Komakohtade arv

en: Styles
et: Stiilid
