Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Description
it: Descrizione

en: Number
it: Numero

en: Icon
it: Icona

en: Text
it: Testo

en: Separator
it: Separatore

en: Duration
it: Durata

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Number of decimal places
it: numero delle posizioni decimali

en: Styles
it: Stili

en: Paragraphs
it: Paragrafi
