Extra Paragraph Types - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Description
pl: Opis

en: Number
pl: Liczba

en: Icon
pl: Ikona

en: Text
pl: Tekst

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Styles
pl: Style

en: Paragraphs
pl: Akapity
