Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Description
ro: Descriere

en: Number
ro: Număr

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Duration
ro: Durată

en: About
ro: Despre

en: Styles
ro: Stiluri
