Extra Paragraph Types - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Number
ta: எண்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Text
ta: உரை

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: About
ta: பற்றி
