Extra Paragraph Types - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Description
eo: Priskribo

en: Text
eo: Teksto
