Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Number
fi: Numero

en: Icon
fi: Ikoni

en: Text
fi: Teksti

en: Separator
fi: Erotin

en: Duration
fi: Kesto

en: About
fi: Tietoja

en: Styles
fi: Tyylit
